FIREMNÉ VIDEO

+421 911 734 454

Video je komunikačný nástroj 21. storočia a stáva sa neoddeliteľnou súčasťou prezentácie produktov, služieb a firemnej identity.

Podľa analytikov minúta videa nahradí 1,8 milióna slov !


Jedine u nás nájdete širokú ponuku služieb zostavenú tak, aby maximálne vyhovovala Vaším potrebám.

Raz vidieť je lepšie ako 100x počuť. Ukážte svojím klientom s kým spolupracujú. Svojím budúcim zamestnancom miesta kde budú pracovať. Predstavte svoj kolektív, vedenie spoločnosti a ponuku Vašich služieb.

Firemná videoprezentácia je skvelá príležitosť ako sa prestaviť a napomáhať tak budovaniu Vašej značky, mena na trhu. V priebehu pár minút dokážete povedať a ukázať to, na čo by ste inak potrebovali hodinové stretnutia.

Hudobný podtext dokáže dokresliť dojem a pocity k Vašej spoločnosti. Dáva Vám to možnosť prehovoriť rečou 21 storočia – videom.

PREČO SI NECHAŤ VYHOTOVIŤ FIREMNÉ VIDEO ?

  • Vaši zahraniční obchodní partneri istotne zvažujú mnohé faktory ak ide o medzinárodnú spoluprácu – povedzte im o sebe
  • Veľké spoločnosti na Slovensku majú často problém s nedostatkom kvalifikovanej pracovnej sily – ukážte im prečo ste lepší a čo im ponúkate
  • Nechajte konkurenciu závidieť. Ukážte že Vaše PR stratégie sú modernejšie a lepšie.

Video na YouTube od nás má

priemerne 1 500 vzhliadnutí


Scénar

Náš profesionál Vám zostaví scénar a poskytne ZDARMA odborné poradenstvo – ako prezentovať maximum pútavou a zaujímavou formou.

Mgr. Art Peter Kružic má nielen odborné vzdelanie ( Akadémia umení) , ale má za sebou aj úspechy v tvorbe krátkych dokumentárnych filmov.

Je víťazom  medzinárodného filmového festivalu TELL IT QUICK v Žiline, v kategórii experiment.

Profesionálni herci

Hlavne ak ide o produktové video, jeho dosah a efekt sa zvyšuje ak dochádza k reálnemu používaniu produktov. V priemere až o 15% zvyšuje pravdepodobnosť nákupu.

Vieme Vám zabezpečiť profesionálnych hercov, ktorých kamera miluje a Vaša prezentácia sa tak stane atraktívnejšou.

Formát videa na požiadanie

Vašu prezentáciu Vám odovzdáme vo formáte aký budete potrebovať. Rôzne mediálne prezentácie vyžadujú rôznu kvalitu nahrávky aj spracovanie do požadovaného formátu.

Typ výstupného formátu neovplyvňuje Vašu cenu. Vaše potreby sú pre nás samozrejmosť.

Na základe štatistík až 45 % používateľov prestane sledovať video po uplynutí jednej minúty.

U nás ale vieme ako zaujať. Roky praktických skúsenosti, odborný scénar, kvalifikovaní herci spravia Vašu video-prezentáciu skutočne zaujímavu!

viac ako 600 profesionálnych videi !

Noprint na YouTube

Ak chcete,  aby mali Vaše reklamy úžitok zo stoviek tisíc  zobrazení v službe YouTube, môžeme Vám pomôcť. Inzerujte v hodnote 120 eur a ako nový inzerent dostávate rozpočet ďaľších 120 eur.

Z našej ponuky služieb si môžete vybrať aj nastavenie a správu reklamy na youtube.